Dekorační povlaky na polštářky, Strana 2

29 položek celkem
dekorativní polštář, dekorativní polštář v přírodní barvě, přírodní lněný polštářek, povlak na polštář se srdcem, srdce na polštářku, dekorativní polštářek
930 Kč

Dekorační povlak v oatmealové barvě ze 100% lnu doplněný o bílé srdce přišité hustou výšivkou. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

993
povlak na polštář, povlečení z přírody, přírodní povlaky, lněné povlaky, hypoalergenní povlaky, dárek z lásky, povlaky se srdcem, povlaky s ručně našitým srdcem, dárek z lásky dárkově zabalený
930 Kč

Dekorační povlak v bílé barvě ze 100% lnu doplněný o oatmealové srdce přišité hustou výšivkou. Přírodní něžná kombinace do vašeho domova. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

987
povlečení petrol s khaki, povlak na polštářek, dekorativní povlak na polštář, dekorace se srdcem, dárek od srdce, dárek pro ženu, srdce na polštáři, vyšité srdce, dárek z lásky
930 Kč

 Dekorační povlak v petrolejové barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým khaki srdcem. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

963
Lněný dekorativní povlak na polštář - srdce petrolejové na khaki
930 Kč

Dekorační povlak v khaki barvě ze 100% lnu doplněný o srdce přišité hustou výšivkou. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem! 

964
Lněný dekorativní povlak na polštář - šedý s bílým srdcem
930 Kč

Dekorační povlak v šedé barvě ze 100% lnu doplněný o bílé srdce, které je s pečlivostí přišité hustou výšivkou. Neutrální, příjemná kombinace do Vašeho domova, či jako dárek - vždy máme tyto polštářky pro vás již dárkově zabalené. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

 

996
Lněný dekorativní povlak na polštář - srdce starorůžové na šedém
930 Kč

 Dekorační povlak v šedé barvě ze 100% lnu doplněný o starorůžové srdce pečlivě přišité hustou výšivkou. Jemná kombinace do vašeho domova. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

960
Lněný dekorativní povlak na polštář - srdce šedé na starorůžovém
930 Kč

Dekorační povlak ve starorůžové barvě ze 100% lnu doplněný o šedé srdce pečlivě přišité hustou výšivkou. Romantická kombinace do vašeho domova.  Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

959
jarní povlaky na po,lštář, jarní povlaky, jarní dekorace do domu, originální jarní dekorace, jemné dekorace, minimalistické jarní dekorace,bílý povlak na polštář s květy
Novinka
930 Kč

Přivádíme vám do domova něžný dotek přírody s naším povlakem na polštář s ručně našitými bílými květy v přírodní barvě. Přineste do svého interiéru jemný dotek přírody a užijte si každodenní okouzlení jeho přirozenou krásou.

1505
jarní povlaky na po,lštář, jarní povlaky, jarní dekorace do domu, originální jarní dekorace, jemné dekorace, minimalistické jarní dekorace,bílý povlak na polštář s květy
Novinka
930 Kč

Přineste kouzlo jara přímo do vašeho obývacího pokoje s naším povlakem na polštář s ručně našitými bílými květy.

1504
Dekorativní povlak s paličkovou krajkou, dekorativní polštářek, dekorativní lněný polštářek, zdobený polštářek, polštářek pro radost, dárek pro ženu
529 Kč

Dekorační povlak v bílé barvě ze 100% lnu doplněný o béžovou paličkovanou krajku ze 100% bavlny. Jedinečná kombinace do vašeho domova.

 

1035
Lněný dekorativní povlak na polštář - khaki s paličkovanou krajkou
529 Kč

Dekorační povlak v khaki barvě ze 100% lnu doplněný o bílou paličkovanou krajku ze 100% bavlny. Jedinečná kombinace v přírodních tónech do Vašeho domova.

 

 

1034
dekorativní polštářky do interiéru, lněné potahy na polštáře, luxusní povlaky na polštářky, česká výroba polštářky, dekorační polštářky s paličkovanou krajkou, paličkovaná krajka
529 Kč

Dekorační povlak v oatmealové barvě ze 100% lnu doplněný o bílou paličkovanou krajku ze 100% bavlny. Jedinečná decentní kombinace do vašeho domova.

 

1033
Nahoru
Další produkty
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz