Pravidla FB soutěže

 

Obecná pravidla soutěže

Úvodní ustanovení

Organizátorem soutěže na facebookové stránce společnosti NELLY s.r.o., která je dostupná na internetové adrese https://www.facebook.com/povleceninelly, je společnost NELLY s.r.o. se sídlem č.p. 201, 512 31 Roztoky u Jilemnice

IČ: 05985323 (dále jen jako „Organizátor“).

Na výhry není právní nárok a nejsou soudně vymahatelné. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či výhry soutěže i v jejím průběhu, nebo soutěž zcela zrušit bez náhrady. Organizátor neodpovídá za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v soutěži.

Přihlášením do soutěže vyjadřuje účastník souhlas s těmito pravidly.

 

Podmínky účasti a průběh soutěže

Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let s trvalým pobytem v České nebo Slovenské republice a doručovací adresou na území České nebo Slovenské republiky. Do soutěže se nemohou zapojit zaměstnanci společnosti NELLY s.r.o..

Pro platné zapojení do soutěže je nutné splnit podmínky, uvedené v textu konkrétní soutěže. Při nesplnění těchto podmínek může být účastník ze soutěže vyloučen. Akceptovaný bude pouze jeden komentář od jednoho uživatele. Termín konání soutěže je vždy uveden v daném příspěvku.  Výhry nejsou předmětem kupní smlouvy. Organizátor nenese odpovědnost z vadného plněné. Výherci nevzniká právo výhry reklamovat. 

 

Vyhlášení výherců

Mechanismus výběru výherců určuje Organizátor. Vyhlášení výherců proběhne nejpozději do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou Organizátorem zveřejněna v komentářích u soutěžního příspěvku. Výherci budou informováni také ve zprávě na Facebooku.

 Výhra bude zaslána výherci skrze doručovací službu, a to nejpozději do 30 dnů od ukončení soutěže.

Účastí v soutěži souhlasí soutěžící s tím, že může být v případě výhry vyzván k poskytnutí doručovací adresy pro zaslání výhry. Adresa slouží pouze pro jednorázové zaslání výhry a nebude s ní jinak nakládáno. Adresu musí výherce zaslat nejpozději do 7 dnů od vyzvání, jinak bude cena předána jinému soutěžícímu. 

Zpracování osobních údajů

Nestanoví-li společnost NELLY s.r.o. pro danou soutěž zvláštní podmínky, pak společnost NELLY s.r.o. zpracovává během soutěží jméno a příjmení, doručovací adresu, emailovou adresu, případně telefonní číslo a specifikaci výhry.

Účelem zpracování je zajištění dodržení pravidel soutěže a rozeslání výher výhercům. Po skončení soutěže budou osobní údaje soutěžících smazány. Osobní údaje soutěžících nejsou předávány dále.

Platnost pravidel od 26.5.2024

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz