Dekorační povlaky na polštářky

Dekorační povlaky na polštářky zútulní každý prostor. Budou se vyjímat na posteli v ložnici, v dětském pokoji i v pokoji pro hosty. Vyniknou na každé pohovce, sedačce, křesle, lenošce i lavici. Naše dekorační potahy na polštářky jsou vyrobeny ze 100% přírodního lnu a zútulní každý domov. Navíc udělají radost vašim blízkým, přátelům i členům rodiny. Neváhejte a kupte jim pěkný dárek. Tradiční a léty prověřený lněný materiál disponuje certifikátem kvality Oeko-tex.

 

29 položek celkem
povlečení nelly, povlečení z podkrkonoší, povlaky šité v české republice, ruční výroba povlečení
Novinka
930 Kč

 Dekorační povlak v petrol barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým světle růžovým srdcem. Dejte svým blízkým najevo, jak moc je máte rádi naším našitým povlakem, který jim to bude každý den připomínat. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

1344
Lněný dekorativní povlak na polštář - srdce šedé na bílém
Novinka
930 Kč

Dekorační povlak v bílé barvě ze 100% lnu doplněný o šedé srdce přišité hustou výšivkou. Něžná, neutrální kombinace do vašeho domova. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

1399
Lněný dekorativní povlak na polštář - starorůžové na bílém
Novinka
930 Kč

 Dekorační povlak v bílé barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým starorůžovým srdcem. Pro ty, co mají rádi kontrast. Vhodné jako dárek - vždy dárkově zabaleno pro ještě větší zážitek z obdarování. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

1398
Velentýnské srdce, valentýnský dárek, ideální dárek na Valentýna pro žanu, polštářek pro ženu, Povlak na polštář se srdcem, lněný povlak na polštář, lněný dekorativní povlak na polštář
Novinka
930 Kč

 Dekorační povlak ve světle růžové barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým petrol srdcem. Dejte svým blízkým najevo, jak moc je máte rádi naším povlakem, který jim to bude každý den připomínat. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

1345
Lněný dekorativní povlak na polštář - světle růžová s šedým srdcem
Novinka
930 Kč

 Dekorační povlak ve starorůžové barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým bílým srdcem. Dejte svým blízkým najevo, jak moc je máte rádi naším našitým povlakem, který jim to bude každý den připomínat. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

1342
Lněný dekorativní povlak na polštář - tmavě šedý se světle růžovým srdcem
Novinka
930 Kč

 Dekorační povlak ve starorůžové barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým bílým srdcem. Dejte svým blízkým najevo, jak moc je máte rádi naším našitým povlakem, který jim to bude každý den připomínat. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

1343
povlaky na polštářky, polštářky se srdcem, polštářek z lásky, přírodní dárek, hypoalergenné polštář, srdce na polštáři, vyšité srdce, dárek z lásky, dárek na valentýna, dárek pro ženu
930 Kč

 Dekorační povlak v oatmealové barvě ze 100% lnu doplněný o khaki srdce přišité hustou výšivkou. Přírodní něžná kombinace do vašeho domova. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

962
Lněný dekorativní povlak na polštář - srdce oatmeal na přírodním
930 Kč

Dekorační povlak v přírodní barvě ze 100% lnu doplněný o oatmealové srdce přišité hustou výšivkou. Přírodní něžná kombinace do vašeho domova.  Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

961
Lněný dekorativní povlak na polštář - srdce zelené na bílém
930 Kč

 Dekorační povlak v bílé barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým zeleným srdcem. Pro ty, co mají rádi kontrast. Vhodné jako dárek - vždy dárkově zabaleno pro ještě větší zážitek z obdarování. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

957
Valentýsnký dárek, dárek na Valentýna, dárek z lásky, zabalený dárek
930 Kč

 Dekorační povlak v zelené barvě ze 100% lnu s pečlivě našitým bílým srdcem. Dejte svým blízkým najevo, jak moc je máte rádi naším našitým srdcem, který jim to bude každý den připomínat. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

 

965
povlaky na polštářky, povlaky z elnu, povlečení ze lnu, lněná povlečení, lněná dekorace, srdce na polštářku, dárek ze srdce, dárek z lásky, dárek z lásky dárkově zabalený
930 Kč

 

Dekorační povlak v přírodní barvě ze 100% lnu doplněný o bílé srdce přišité hustou výšivkou. Přírodní něžná kombinace do vašeho domova. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem! 

 
984
Lněný dekorativní povlak na polštář - srdce přírodní na bílém
930 Kč

Dekorační povlak v bílé barvě ze 100% lnu doplněný o přírodní srdce, které je přišité hustou výšivkou. Přírodní něžná kombinace do vašeho domova či neutrální barva vhodná jako dárek - vždy dárkově zabaleno. Tento povlak je nyní včetně výplně, abychom Vám napomohli k jednoduššímu obdarování, můžete si připsat do poznámky text, který vložíme do obálky a přiložíme do dárkově baleného balíčku. Již rozbalování bude zážitkem!

990
Nahoru
Další produkty

Potahy na polštářky pro jedinečný styl

Investujte s našimi lněnými dekoračními potahy na polštářky do vysoké kvality, precizního zpracování zaměřeného na každičký detail a vytříbeného stylu. Jsou vhodné pro různé prostory vašeho domova, ubytovacího zařízení, gastronomického i komerčního prostoru. Dodají jim jedinečný styl a příjemný vzhled. Polštářky jsou nádhernou dekorací a současně nám poskytují maximální komfort a pohodlí v momentě, kdy potřebujete oporu pro ruce, těžké nohy a unavená záda po náročném dni.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz