Saunové osušky / plachty

Saunové osušky nejvyšší kvality

Saunové osušky a saunové plachty ze lnu a bavlny nabízejí vysoký komfort, příjemné pohodlí, praktickou funkčnost a estetiku pro vaše saunování doma i ve studiu. Jsou oblíbenou volbou mezi všemi lidmi, kteří si rádi užívají tento relaxační a zdravotně prospěšný saunovací rituál. Dají se využít jako saunové či masérské plachty, snadno se udržují a mají dlouhou životnost.

Naše saunové podložky jsou vyrobené ze 100% přírodní a vysoce kvalitní bavlny a jsou nezbytným doplňkem pro každou návštěvu sauny i wellness centra. Saunové osušky ze lnu jsou vyrobeny ze 100% přírodního lněného materiálu. Lněná tkanina je známá pro svoji schopnost rychle absorbovat vlhkost a zároveň rychle schnout, což je ideální pro saunové prostředí. Lněný materiál je přírodní a hypoalergenní, což znamená, že je šetrný k pokožce, vhodný pro lidi s citlivou pokožkou i ekzémem.

3 položek celkem
saunové podložky, saunové prostěradlo, saunová plachta, saunová osuška, bavlněná plachta
Novinka
499 Kč

Přiveďte do své sauny nebo wellness centra kus přírody s našimi saunovými podložkami ze 100% bavlny a užívejte si výhod, které tento přírodní materiál nabízí.

1179
saunové osušky, saonové lněné osušky, lněné osušky, saunové ručníky, saunové zahřívací osušky
Novinka OEKOTEX
od 590 Kč

S vynikajícími vlastnostmi a přírodním šarmem, našich lněných saunových osušek, budete mít pocit, že jste se ponořili do skutečného ráje wellness.

1176/100
Lněná saunová osuška - přírodní
Novinka OEKOTEX
od 590 Kč

S vynikajícími vlastnostmi a přírodním šarmem, našich lněných saunových osušek, budete mít pocit, že jste se ponořili do skutečného ráje wellness.

1173/100
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz